Search

Ettevõttest

Meie meeskond on pühendunud sellele, et teie elu- ja töökeskkonna sisekliima toetaks inimeste heaolu ja tervist. Järjest rohkem inimesi tunnustavad tervisliku sisekliima olulisust ning teevad sellest lähtuvalt teadlikumaid otsuseid ja valikuid. Meie lai valik müügi- ja renditooteid pakuvad teile lihtsat ja mugavat viisi selle saavutamiseks.

Meie pakutavad seadmed on tehniliselt hoolikalt valitud ja praktikas testitud. Tootevalikus on tippklassi kvaliteetsed seadmed, mis on esindatud maailma juhtivate brändide poolt nagu Itaalia, Saksamaa, Holland, Lõuna-Korea ja Rootsi. Meilt leiad laia valiku sisekliima seadmeid ja teenuseid ühest kohast, mis vastavad kliendi vajadustele ja ootustele.

Avasta Vital Air täiuslik sisekliima maailm - kus personaalne lähenemine ja tipptasemel järelteenindus on garanteeritud ka hilisemas faasis! Meie kogenud eksperdid aitavad leida õige toote lähtudes alati kliendi individuaalsetest vajadustest ja soovidest. Meie pühendumus kvaliteedile ja lahenduste leidmisele loob erakordseid tulemusi.

Eesmärk

Kehtestada uued standardid, mis keskenduvad tervisliku ja jätkusuutliku sisekliima loomisele elu- ja töökeskkondades.

Missioon

Meie missioon on luua täiuslik sisekliima. Aitame tagada mugava ja tervisliku elu- või töökeskkonna, pakkudes individuaalseid lahendusi ja kvaliteetset teenindust. Samal ajal seistes professionaalsuse, seadmete kvaliteedi ja kliendi rahulolu eest.

Visioon

Meie visioon on, et igas elu- ja töökeskkonnas valitseks mugav ja tervislik sisekliima. Soovime olla esimene valik usaldusväärse partnerina sisekliima täiustamise valdkonnas olles üks vähestest ettevõtetest, kes suudab pakkuda laia valikut müügi- ja renditooteid ühest kohast.

Väärtused ja juhtpõhimõtted

Professionaalsus
Oma valdkonna professionaalidena omame teadmisi ja kogemusi, tänu millele oleme suutelised lahendama ka kõige keerulisemad olukorrad. Me suhtume igasse projekti ja klienti võrdväärselt ning järgime kvaliteetset lõpptulemust. Meie meeskond on lahendustele ja tulemustele orienteeritud.
Kvaliteet
Meie seadmed on tehniliselt hoolikalt valitud ja praktikas testitud ning juhtivate brändide näol juba end maailmas tõestanud. Meie prioriteediks on kvaliteet, mitte kvantiteet.
Personaalsus
Meie prioriteediks on meie klientide personaalne vajaduste ja ootuste täitmine. Tahame alati pakkuda omalt poolt parima võimaliku lahenduse sõltuvalt olukorrast.
Usaldusväärsus
Seisame kindlalt antud lubaduste ja võetud kohustuste eest. Meie pühendumus usaldusväärsusele väljendub igas meie tegevuses, olgu selleks nõustamine, toodete ja teenuste pakkumine või järelteenindus. Oleme pühendunud pakkuma kvaliteetseid tooteid ja teenuseid, mis ületavad ootusi ning loovad püsiva ja usaldusväärse koostöö.
Koostöö
Me hindame kõrgelt meeskonnatööd ja usume, et parimad tulemused saavutatakse koostöös. Toetame üksteist, jagame teadmisi ja kogemusi ning loome motiveeriva ja toetava keskkonna, kus igaüks saab endast parima anda.
Innovatsioon
Oleme pidevas muutumises ja püüame alati olla uuenduslikud ning leida uusi ja paremaid viise, kuidas oma tooteid ja teenuseid täiustada. Julgustame loomingulisust ja uuenduslikke ideid ning oleme valmis uutele väljakutsetele avatud meelega vastu astuma.
Areng
Me oleme pühendunud pidevale arengule ja õppimisele nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil. Julgustame meeskonda pidevalt end arendama, omandama uusi oskusi ja teadmisi ning panustame nende professionaalsesse kasvu.
Tulemuslikkus
Läbi kliendirahulolu mõõtmise ja tagasiside teame, et tänu meie poolt pakutavate seadmete suudame tagada toimivaid sisekliima lahendusi, läbi mille oleme suurendanud klientide üleüldist heaolu.
Instagram

Vitalair.ee

Facebook

Vital Air OÜ

Tik-Tok

Vitalair_est

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!