Search

Ettevõttest

Vital Air’i asutamise eesmärgiks on aidata inimestel luua kodus kui ka töökohas täiuslik sisekliima. 

Vital Air OÜ on Pro Air OÜ ametlik frantsiisipartner Lõuna-Eestis. Oleme partnerid ettevõtetele kui ka eraklientidele sisekliima parenduse osas. 

Ettevõtte tegeleb nii toodete müügi kui ka täislahendus renditeenusega. Tänaseks oleme jõudnud lahendusteni, mis sobivad koju, kontorisse, tööstusesse ning on mõeldud eri suurusega ruumidele. 

Meie poolt esindatud brändid on maailmas juba ennast tõestanud. Kvaliteet on oluline, mitte kvantiteet – see on meie ettevõtte iseloomustus! 

Soovime läheneda kliendi probleemile personaalselt vastavalt vajadusele ja pakume omalt poolt parima võimaliku lahenduse.

Meie valikus on õhupuhastajad, õhuniisutajad, õhukuivatid, õhujahutid, konditsioneerid, infrapuna kiirgurid, kütteseadmed mõõteriistad jpm, mis on esindatud Rootsis, Saksamaal, Hollandis ja Itaalias. Teatud brändide valimis oleme ainuesindajad Baltikumis. 

Ettevõtetele kui ka eraisikutele teostame õhukvaliteedi mõõdistusi ning läbi selle pakuvad Meie eksperdid probleemistikule sobivaid lahendusi. Samuti pakume konsultatsioone eraisikutele kui ka ettevõtetele siseruumide õhu kvaliteedi parandamiseks.

Instagram

Vital Air OÜ

Facebook

Vital Air OÜ

Tik-Tok

Vital Air OÜ

Soovid sooduskoodi?

Liitu uudiskirjaga ning võta soodustus!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus meie veebisaidil.