Search

Infrapuna soojuskiirgur kui suurepärane terassisoojendi

Infrapuna soojuskiirgur – suurepärane terassisoojendaja

Tead neid mõnusaid suveõhtuid terassil sõprade ja pere seltsis, kui grilli peal küpseb hea ja parem ning õhtupäike paistab veel nii eredalt, et soojendab ka kõige suuremaid külmavareseid? Sa ei pea ootama suve ja sooja päikest, et nautida õhtuid vabas õhus. Infrapuna soojuskiirguriga algab hooaeg juba kevadel ning seda kuni sügiseni välja.

Infrapuna soojuskiirgur Vital Air OÜ

Lõputu suvetunne. Infrapuna soojuskiirgur on ideaalne väliküttelahendus, mis pikendab suve ning võimaldab nautida soojust ka isegi jahedatel kevad- või sügispäevadel.

Infrapuna soojuskiirgur ei soojenda õhku vaid soojuse otsene ülekanne toimub küttekehast objektile (sina ja sind ümbritsev ruum) ning on sama lihtne, meeldiv ja mugav nagu soojus, mida tunneme päikese poolt soojendatud keskkonnas.

Võrreldes teiste välisküttelahendustega ei vaja infrapuna soojuskiirgur täiendavat ettevalmistust. Terrassisoojendi on vaja kõigest paigaldada, ühendada vooluvõrku ja sisse lülitada. Terrassisoojendi toodab soojust esimesest hetkest, mil seadme sisse lülitad.

 

Soojuskiirgur ei kuivata õhku tänu millele sobib ka tuppa

Infrapuna soojuskiirgur Vital Air OÜ

Üks peamisi keskkütte puudusi on see, et lisaks õhu soojendamisele kuivatatakse ka ruumi siseõhku. See võib aga langetada õhu niiskustaseme allapoole soovituslikku arvestust (40-60%), mis omakorda suurendab vajadust õhuniisutajate järgi.

Infrapuna soojuskiirgur on aga täiesti ohutu, sobides kasutamiseks ka kodus ja siseruumides. Tänu infrapuna soojuskiirguri toodetava nähtamatu infrapuna lainepikkuse soojusele mis soojendab objekte, mitte õhku, on seade uskumatult efektiivne suhtelise õhuniiskuse taseme hoidmisel kodudes.

Lisaks sellele ei vaja infrapuna soojuskiirgur ruumi soojendamiseks õhuringlust, mis tähendab, et tolm ei ringle õhus, seega avaldab positiivset mõju ka inimeste tervisele ja hingamisteedele. Tänu sellele on kodune soojuskiirgur kasulik eriti just allergikutele ja astmaatikutele.

 

Millest lähtuda soojuskiirguri valimisel?

Infrapuna soojuskiirgur Vital Air OÜ

Sõltuvalt sellest, kas soovid leida parima infrapunakiirguri välialale või siseruumi, on oluline teada, mille järgi soojuskiirgurit valida.

Asukoht – Meie tootevalikust leiad seinale kinnitatavad, lakke riputatavad, pinnale asetatavad ning jalaga infrapuna soojuskiirgurid. Terassil või istumisalal on soovituslik paigaldada seade alast natuke kõrgemale, et soojus jaotuks võrdselt kõigile inimestele. Välisalale paigaldatud seadmetel võib olla oluline ka ilmastikukindel korpus, et kaitsta seda tuule ja vihma eest.

Seadmete võimsus ja arv – Kõige suurem ja võimsam seade ei pruugi olla ainuõige lahendus. Olenevalt ruumi või välisala suurusest võib olla parim lahendus hoopis mitu väiksemat seadet soojuse ühtlasemaks jaotumiseks.

Kulutõhusus – Kuigi infrapuna soojuskiirgurid on kõik kulutõhusamad alternatiivid võrreldes teiste kütteseadmetega, siis on võimalik raha säästa ka muul viisil. Mõnedel seadmetel on taimeri funktsioon automaatseks väljalülitamiseks pärast määratud tööaega, selleks, et seade ei töötaks tarbetult, siis kui seda parasjagu vaja pole. Samuti on võimalik teatud seadmetel valida kolme küttevõimsuse vahel.

 

Kui sa pole kindel, millist seadet enda koju või terassile valida, siis aitame sind seadme valikul hea meelega.

Tutvu lähemalt meie laia tootevalikuga Vital Air kodulehel või külasta kauplust Tartus aadressil Riia 128.

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus meie veebisaidil.