Search

Jonix Cube külmplasma õhupuhastaja – puhastab ja desinfitseerib

Võimas õhupuhastaja Jonix Cube

Siseruumid on väliruumidest kuni 5 korda rohkem saastunud: bakterid, viirused, mööblist ja ehitusmaterjalidest eralduvad saasteained, lõhnad ja hallitusseened, saastavad pidevalt õhku. Hea ventilatsioon aitab vähendada saasteainete sisaldust õhus, kuid pidevaks puhastuseks on vaja tehnoloogiat, mis toimib saasteainetele vastu, muutes need passiivseks.

JONIX CUBE on seade, mis desinfitseerib siseõhku, eemaldades siseruumi õhust viirused, bakterid, hallituse, allergeenid ja lõhnad. Seadme töö põhineb külmplasma tehnoloogial, mis on teada olevalt kõige ohutum ja tõhusam viis igat tüüpi saaste eemaldamiseks nii õhust kui ka pindadelt.

 

Mida kujutab endast külmplasma tehnoloogia?

Jonix-cube-kulmplasma-ohupuhasti

Külmaplasma tehnoloogia (mitte termiline plasma) on tänapäeval maailmas kõige arenenum. Seda kasutatakse õhu ja pindade desinfitseerimisel, meditsiinis, põllumajanduses, NASA kasutab seda tehnoloogiat kosmosemoodulite õhukanalites.

Toatemperatuuril tekkiv füüsikaline nähtus kasutab õhku, muutes selle ioniseeritud gaasiks (külmaks plasmaks), mis koosneb erinevatest elektriliselt laetud osakestest. Elektronid, ioonid, aatomid ja molekulid, mis üksteisega kokku põrkavad, tekitavad oksüdeeruvaid aineid, mis on võimelised lenduvaid orgaanilisi ühendeid, nagu bakterid ja viirused, lagundama.

Näiteks tõestab Padua ülikooli Andrea Crisanti meeskonna läbi viidud uuring, et ionisatsiooni nähtusel põhinev külmplasma tehnoloogia suudab koroonaviiruse suletud keskkonnas poole tunniga lagundada kuni 99,9%.

 

Kasutamine ja hooldamine

Tänu oma kergele kaalule ja väikesele suurusele on seadet lihtne transportida ning sobib kasutuseks kodus, kontoris, hotellides, meditsiiniasutustes, ilusalongides, kohvikutes ja restoranides.

Seade töötab kolmes erinevas töötsüklis ning taimeriga on võmalik ajastada õhupuhastaja tööd. Kuna Jonix Cube töötab külmplasma põhimõttel, siis pole filtreid, mida teatud aja tagant vahetada, vaid on pirnid. Pirnide eluiga on ca 9000 tundi. Kui seadet kasutada igapäev ööpäevaringselt, siis pirne on vaja vahetada aastas korra. Juhtpaneel annab märku, kui pirne on vaja vahetada või puhastada. Puhastamiseks tuleb pirnid lihtsalt seadmest välja keerata ja lapiga puhtaks tõmmata ja pirnide ümber olevad metallvõred jooksva vee alt läbi lasta.

Seadme maksimaalselt efektiivseks kasutamiseks on soovituslik Jonix paigutada avatud alale (mitte riiulile ega seina nurka) ning võimalikult kaugele ustest ja akendest. Selline paigutus tagab, et ioniseeritud õhk jõuaks igasse ruumi punkti desinfitseerides ruumi õhku ja pindasid.

Seadmega on võimalik lähemalt tutvuda meie veebilehel või esinduskaupluses Tartus, Riia 128.

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!