Search

Küttelahendus restorani ja kohviku välialale – infrapunakiirgur

Infrapuna soojuskiirgur restoranide ja kohvikute välialale

 

Infrapuna soojuskiirgur

Välikohviku või restorani omanikuna tead, et kui ilmad on jahedamad, siis kliendid valivad väljas istumise asemel siseruumi või jalutavad lihtsalt sinu toidukohast mööda. Tänu infrapunakiirguritele on võimalik müüke suurendada ning rohkem kliente enda toidukoha välisalale istuma saada.

Infrapuna soojuskiirgur on ideaalne väliküttelahendus, mis pakub tugevat kiirgavat soojust ning aitab tasakaalustada välist külma. Võimsad terrassisoojendid toodavad soojust koheselt, nii et sinu kliendid ei pea pärast seadme sisselülitamist enam hetkegi külma käes istuma. Ühtlasi läbi selle on võimalik tõsta kliendi heaolu, läbi mille paraneb ka kliendi kogemus.

Infrapuna otsene ja kiire soojendus

Võimsad infrapunasoojendid  tagavad meeldiva ja sihipärase soojusjaotuse teie välitoitlustusalal ühe nupuvajutusega. Infrapuna soojuskiirgur ei soojenda õhku vaid soojuse otsene ülekanne toimub küttekehast objektile (kliendid ja neid ümbritsev ruum) ning on sama lihtne, meeldiv ja mugav nagu soojus, mida tunneme päikese poolt soojendatud keskkonnas. Tänu päikesekiirguse loomulikule põhimõttele on seade ka eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatud energiast muundatakse otsesoojuseks.

Vihma- ja tolmukindel – testitud vastavalt kaitseklassile

Infrapuna soojuskiirgur

Õuealale paigutatud infrapuna soojendi juures on oluline seadme vastupidavus ilmastikuoludele. Varikatusega terrassidele piisab kaitseklassidest IP24 ja IP31, katmata terrassidele ja istumisaladele aga kaitseklassid IP55 ja IP65. Kaitseklassid kaitsevad infrapunakiirgurit vihma eest ega lase tolmul seadmesse siseneda.

 

 • IR-S-seeria: mitmekülgne ja energiasäästlik
  IR S-seeria
   pakub laia valikut mudeleid. Vastavalt nõudmistele erineva küttevõimsusega, erineva pritsmekaitsega (IP kaitseklass). Olenevalt soovitud seadme paigutuskohast, on mudelid, mis sobivad nii seinale ja lakke kinnitamiseks kui ka teleskoopstatiivile kinnitamiseks.
 • IRD-seeria: soojus ilma valguseta
  IRD seeria
  tumedad küttekehad töötavad ilma nähtava valguseta. Üksikud mudelid, millest igaüks on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, sobivad ideaalselt kasutamiseks kõrgetasemelistes restoranides nii välialadel kui ka siseruumides.
 • IRS-E seeria: mobiilne ja paindlik
  IRS E seeria
  seisuküttekehad on mõeldud paigutamiseks põrandale, näiteks laudade või toolide kõrvale, kuhu parasjagu lisasoojust vaja. 

Miks eelistada infrapuna soojuskiirgurit

 • Infrapuna soojuskiirgur on ideaalne väliküttelahendus, mis pikendab suve ning võimaldab nautida soojust ka isegi jahedatel kevad- või sügispäevadel.
 • Seade ei soojenda õhku vaid soojuse ülekanne toimub küttekehalt otse objetktidele  nagu päikesepaiste effekt.
 • Võrreldes teiste küttelahendustega ei vaja täiendavat ettevalmistamist. Kõigest paigalda (lakke, seinale või põrandale), ühenda vooluvõrku ja lülita seade sisse.
 • Ei kuivata õhku, tänu millele sobib ka tuppa siseruumi õhu soojendamiseks.
 • Ei keeruta üles tolmu, sest seade ei vaja ruumi soojendamiseks õhuringlust, seega on ideaalne allergikutele ja astmaatikutele

Kui sa pole kindel, millist seadet valida, siis aitame sind seadme valikul hea meelega.

Tutvu lähemalt meie laia tootevalikuga Vital Air kodulehel või külasta kauplust Tartus aadressil Riia 128.

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus meie veebisaidil.