Search

Mida silmas pidada õhupuhastaja valimisel?

Milline õhupuhastaja valida?

 

Õhupuhastajate valik turul on suur. Vital Air  on antud valdkonna liider ja eestvedaja. Meie tootevalikus on ainult kontrollitud seadmed. Meie teostame õhukvaliteedimõõdistusi kasutades selleks professionaalseid mõõteseadmeid, astma- ja allergialiidud kui ka erinevad ülikoolid on testinud seadmeid laboratoorsetes katsetustes. Enne õhupuhasti soetamist vaadake üle, milliseid sertifikaate seade omab. Kas seadmed teevad tööd vaikselt,  milliseid filtreid seade kasutab ning milline on seadme eluiga. Meie valikust leiab täna tippklassiseadmed nagu COWAY, LIGHTAIR ja TROTEC ning keskklassiseadmed WINIX ja AIRBI.

Õhupuhastid astma leevendamiseks

Esimene samm astma sümptomite vastu võitlemisel on leida üles hoogude tekitajad. Astmahoo võib tekitada õhus lendlev tolm, õietolm, lemmikloomade karvakesed ja naharakud ning hallitusseene eosed või niidistiku osised. Nende osakeste eemaldamine siseruumiõhust aitab tugevalt kontrollida astma hooge.

Coway õhupuhastajate läbimõeldud lahendused ja filtersüsteemid on pikaajalise teadustöö tulemus. True HEPA filter – kõige tõhusam filter eemaldamaks õhust kõrgeima protsendi astmat vallanduvatest osakestest

 

Hallituse, bakterite ja viiruste vastased õhupuhastajad

LightAir, Coway ja Troteci õhupuhastid koguvad  allergeene, sealhulgas õhus levivaid hallitusseente eoseid, baktereid ja aerosoole, mis võivad omakorda sisaldada viiruseid. Premiumklassi õhupuhastajate kõrgkvaliteediga True HEPA (H13/H14) filtreerimine püüab 99,99% kahjulikest osakestest kuni 0,1 mikronini.

Parimad õhupuhastajad suitsu vastu

Selleks, et siseõhk oleks ohutu, tuleb eemaldada suitsu kõige kahjulikumad koostisosad nagu peened osakesed ja toksiinid. HEPA ja aktiivsöe ning Plasmawave ja ionisaator puhastussüsteemid sobivad selleks ideaalselt ning need filtrid leiab meie Winix ja Airbi õhupuhastusseadmetes.

Koduloomad ja õhupuhastajad

Coway, Winix ja Airbi õhupuhastajad  sisaldavad HEPA- ja aktiivsöefiltrit, et püüda õhust lemmiklooma kõõm, tolm ja lemmikloomade lõhnad teie kodus.

Kemikaalide õhupuhastid & LOÜ-d (VOC,TVOC)

Kes meist ei sooviks, et kontoris ja kodus ei oleks lenduvaid orgaanilisi ühendeid. ME kõik tahame vähendada õhus tavaliselt leiduvate kemikaalide hulka, mis tulevad majapidamises kasutatavatest puhastusvahenditest, isiklikest toodetest nagu näiteks parfüümid või spreideodorandid ja mööblist ning muust sisustuselementidest. Selleks, et meie, meie lapsed ja vanemad ei peaks hingama sisse kemikaale, mida looduslikus keskkonnas ilma inimkonna tegevuseta praktiliselt ei lendukski.

 

Tutvu lähemalt Vital Airi õhupuhastajate tootevalikuga https://www.vitalair.ee/product-category/ohupuhastajad/

 

 

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!