Search

Nutikas ja energiasäästlik ventilatsioon koju

Soojustagastusega lokaalne ventilatsiooniseade – nutikas lahendus sinu koduse õhu ventileerimiseks

 

Kas oled täheldanud, et sinu korteri või elumaja õhk on ebakvaliteetne? Seda eriti siis, kui ruumid pole piisavalt ventileeritud või kui välisõhk on saastunud ja aknaid lahti pole võimalik regulaarselt hoida. Õige ventilatsioon parandab inimeste üleüldist heaolu ja toetab tervist ning aitab säästa ka küttekuludelt. Lokaalne soojustagastusega ventilatsiooniseade aitab hoida optimaalset niiskus- ja CO2 taset, eemaldades siseruumist saastunud õhu tagades pideva värske õhu juurdevoolu, läbi mille saad muretult luua tervisliku siseõhu.

 

Tervisliku sisekliima võtmeks on õige õhuvahetus

soojustagastusega ventilatsiooniseade

Eriti oluline on õige õhuvahetus korteri ja elumajade omanikele, kes on hiljuti teinud remonditöid, vahetanud aknaid ja uksi või soojustanud välisseinu. Soojustagastusega lokaalset ventilatsiooniseadet on lihtne paigaldada ning see on nutikas lahendus isegi olukordades, kus tsentraalse torustikuga ventilatsioonisüsteemi paigaldamine ei ole võimalik korterihoone või maja eripärade tõttu.

 Kuidas aru saada halvast õhuvahetusest?

Esimene visuaalne märk on kindlasti kondenseerunud vesi akende sisemiste klaaside alumistel servadel, sellest hullemgi, hallitus toanurkades. Sellises keskkonnas halveneb enesetunne, langeb unekvaliteet ning kiireneb haiguste levik. Eriti ohtlik võib selline keskkond olla lastele ja vanuritele, kes on vastuvõtlikumad hingamisteede haigustele. 

 

Miks valida soojustagastusega lokaalne ventilatsiooniseade?

Akende avamine võib tunduda lihtne lahendus ruumi tuulutamiseks, kuid meie kliimas tähendab see piltlikult öeldes raha tuulde laskmist, sest kallis küttesoojus läheb lihtsalt õue. Seepärast on oluline investeerida kaasaegsetesse ja tõhusatesse ventilatsioonilseadmetesse, mis tagavad pideva õhuvahetuse 24 tundi ööpäevas. Soojustagastusega ventilatsiooniseade kasutab sissetuleva värske õhu eelsoojendamiseks väljatõmbeõhu soojust, mis tähendab, et ruumi liigub tagasi juba toatemperatuuri lähedane õhk.

 

Meie klientide seas populaarseks osutunud seadmed

 

Quantum HR 100 ja Quantum HR 150 

Quantum NEXT 100 ja Quantum NEXT 150

BSK Zephyr

soojustagastusega lokaalne ventilatsiooniseade

*Sõltuvalt seadmest võib olla vajalik juhtkontrolleri või anduri eraldi juurde soetamine

 

Soojustagastusega lokaalne ventilatsiooniseade

– Võimaldab pidevat õhu vahetust ja liikumist siseruumides.

– Aitab parandada siseõhu kvaliteeti.

– Vähendab niiskustaset ruumis ning seeläbi aitab ennetada ka hallituse ja seente kasvu.

– Tänu soojustagastusele säästab seade ka energiat, mis tähendab madalamaid küttearveid ja keskkonnasõbralikumat energiakasutust. 

– Seadet on lihtne paigaldada, see on kompaktne ja multifunktsionaalne.

 

Kui sa pole kindel, millist ventilatsiooniseadet oma koju valida, aitame rõõmuga seadme valikul lähtuvalt sinu vajadustest.

Meie tootevalikuga saate tutvuda meie veebilehel või külastades Tartu esindust aadressil Riia 128.

 

Täiuslik sisekliima algab Vital Airist

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus meie veebisaidil.