Search

Professionaalne niiskusimur tootmis- ja tööstushoonesse

Tööstusliku õhukuivati tööpõhimõte

 

ehituskuivati

Oma disainilt keskenduvad tööstuslikud õhukuivatid jõudlusele, kvaliteedile, vastupidavusele ja töökindlusele. Tänu nendele omadustele sobivad ehituskuivatid professionaalseks niiskuse eemaldamiseks mitmesugustes ehitus-, remondi- ja tööstusprojektides. Ehituskuivati kasutamine tagab ehitusmaterjalide kvaliteedi, vähendab hallituse teket ning aitab kuivatada ehitusmaterjale nagu betoon, krohv, värvid ja põrandakatted tänu millele saab järgnevate töödega kiiremini algust teha.

Ehitusmaterjalid

Ehitusplatsid on üks peamisi kohti, kus tööstuslikke õhukuivateid kasutatakse. Lisaks ehitusmaterjalide kuivatamisele, võib osutuda ehituskuivati hädavajalikuks, et eemaldada niiskust hoonetest ja ehitusmaterjalidest pärast veekahjustust, torude lõhkemist või üleujutust.

Tööstuslikud tootmisruumid

Lisaks ehitusvaldkonnale kasutatakse tööstuslikke õhukuivateid ka tööstuslikes tootmisruumides, kus on vaja kontrollida niiskustaset ja säilitada kvaliteeti tootmisprotsessides ja materjalides.

Liigne niiskus võib mõjutada tootmisprotsesse ja lõpptoodangu kvaliteeti. Näiteks võib liigniiskus põhjustada materjali kõverdumist või deformatsiooni. Samuti võib liigniiskus mõjutada masinate ja seadmete tööd, põhjustades korrosiooni või elektroonikakomponentide kahjustusi.

Liigne niiskus võib avaldada negatiivset mõju ka töötajate tervisele ja üleüldisele heaolule. Teatavasti soodustab liigniiskus hallituse kasvu, mis võib suurendada terviseriske. Liigniiskusest tingitud mõjud võivad samuti vähendada töötajate produktiivsust.

Millest lähtuda niiskusimuri valikul?

Võimsus – Niiskusimuri ​​võimsus, väljendatuna liitrites 24 tunni kohta (l/24h) ja ruumi suurus (m³/h) on peamised parameetrid, millest seadme valimisel arvestada. Lihtsustatult näitab niiskuse eemaldamise jõudlus vee kogust, mida konkreetne masin suudab töökeskkonna niiskest õhust ühe tööpäeva jooksul eraldada. Näiteks suure võimsusega õhukuivati ​​on kasulik suure ruumi kuivatamiseks, aga ka väiksema ruumi kuivatamiseks lühema ajaga. Vastupidiselt väikestesse ruumidesse sobivad väiksema võimsusega õhukuivatid.

Ruumi suurus –  2 parameetrit, mida jälgida

  1. Soovitatav ruumi suurus kuivana hoidmiseks m² ja m³
  2. Soovitatav ruumi suurus hoone kuivatamiseks (nt üleujutuste või veeavarii korral) m² ja m³

Töö spetsiifika – Sõltuvalt sellest, kas seadet on vaja kasutada tootmises, tööstuses, kaubanduses või ehitusobjektidel. Näiteks võib toiduainetööstuses olla vajalik roostevabast terasest konstruktsiooniga kuivati, et vältida korrosiooni. Töö spetsiifika määrab ka kuivati paigaldusvõimalused, mis omakorda mõjutavad seadme efektiivsust. 

Lai tootevalik Vital Airis

Meie ehituskuivatite tootekategooriast leiad laia valiku seadmeid tootjatelt nagu Trotec, Heylo, Remko ja Biemmedue. Tutvu seadmetega lähemalt meie kodulehel: NIISKUSIMURID

Täislahendus renditeenus

Lisaks seadmete välja ostmisele on võimalik meie käest ka seadmeid rentida.

Meie täislahendus renditeenus sisaldab endas:

  1. Vajaduste hindamist koos konsultatsiooniga
  2. Parima lahenduse pakkumist vastavalt kliendi soovidele
  3. Seadmete tarnimist kliendi juurde koos paigalduse ja seadme kasutamise õpetusega
  4. Regulaarset seadmete hooldust ning tagame, et teil oleks alati toimiv ja hooldatud seade
  5. Lisaks pakume omalt poolt personaalset spetsialisti teile sobival ajal ja kohas
  6. Oleme telefonikõne kaugusel
  7. Meie täislahendus renditeenusel puudub alginvesteering

Loe lähemalt ja küsi pakkumist: https://www.vitalair.ee/renditeenus/

Kui kahtled, millist seadet valida, siis meie spetsialistid saavad sellega aidata.

 

 

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile parim kasutuskogemus meie veebisaidil.