Search

Tippklassi õhupuhastid kaitsevad töötajaid haigestumise eest

Kuidas oma töötajaid ja ettevõtet gripihooajal kaitsta?

Enamikel ettevõtte juhtidel on algava gripihooaja suhtes vastakad tunded. Lastearstide ja noorukite arstide kutseliidu  hinnangul  on meil sel talvel  ees tõsine gripilaine, mis toob  kaasa endaga sagenenud töölt puudumisi. Kuidas oma töötajaid ja ettevõtet selle eest kõige paremini  kaitsta? Siin on tõhusaks lahenduseks  Trotec´i, Jonix´i ja Coway professionaalsed õhupuhastidSest pidevas  võitluses kõikvõimalike viirustega kontoris ja õhusaastega linnatingimustes on mõistlik kasutada testitud ja sertifitseeritud õhupuhastajaid. Õhupuhastajate kasutamine vähendab infektsioonipuhangutest tingitud töölt puudumisi.

 

Juhid vajavad oma  töötajatele tõhusat nakkuskaitset,  mis pakub suuremat turvalisust ning mitte ainult läheneva gripilaine vastu. Endiselt on probleemiks ka leviv koroonaviirus, mille tõttu töötajad võtavad haiguspäevi. Vital Air’i kodulehelt leiad laia tootevaliku professionaalseid õhupuhastajaid. Vaata lähemalt meie tippklassi õhupuhastajaid:

Meie mobiilsed suure jõudlusega õhupuhastid, mis on varustatud spetsiaalselt väljatöötatud HEPA-filtrisüsteemiga H14  (sertifitseeritud vastavalt EN 1822-le), filtreerivad isegi viiruseid sisaldavad aerosoolid toaõhust 99,995-protsendilise efektiivsusega, mis oli muidu varem saavutamatu kaitsetase.

AirgoClean® One’iga kaitsete oma töötajaid professionaalse H14 HEPA filtrisüsteemiga. See tagab filtreeritud puhta õhu, mis on  99,995%* vaba ohtlikest õhusaasteainetest, nagu viirused, bakterid ja peen tolm, aga ka lenduvatest orgaanilistest ühenditest (LOÜ), õhus levivatest mikroobidest ja lõhnadest.

Professionaalsed suure jõudlusega õhupuhastid:

Coway kvaliteet (Lõuna Korea)

Jonix kvaliteet (Itaalia)

Troteci kvaliteet Saksamaa)

 

Tutvu Meie laia tootevalikuga e-poes või tule kohale Meie Tartu, Riia 128 esindusse.

5% SOODUS

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle esimeselt ostult -5% soodustust

*Soodustus rakendub vaid täishinnaga toodetel!